X
داور ، بوکسور وحشی را ناک اوت کرد s
داور ، بوکسور وحشی را ناک اوت کرد
در یک مبارزه ورزش رزمی فول - کنتاکت داور یکی از بوکسورها که حریفش را به طناب رینگ چسبانده و بی وقفه او را می زد، وسط رینگ ناک اوت کرد.در یک مبارزه ورزش رزمی فول

داور ، بوکسور وحشی را ناک اوت کرد

8 مهر 1392 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : Shahrak
در یک مبارزه ورزش رزمی فول - کنتاکت داور یکی از بوکسورها که حریفش را به طناب رینگ چسبانده و بی وقفه او را می زد، وسط رینگ ناک اوت کرد.

در یک مبارزه ورزش رزمی فول - کنتاکت داور یکی از بوکسورها که حریفش را به طناب رینگ چسبانده و بی وقفه او را می زد، وسط رینگ ناک اوت کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از جنتساید، در یک رقابت ورزش رزمی فول - کنتاکت آماتورها در بریتانیا میان بوکسورهای دو باشگاه آماتور یکی از آنها حریفش را بی اعتنا به تذکرهای داور وسط نارنجی پوش به طناب چسبانده و زیر ضربات مشت گرفته بود.

این در حالی است که در این ورزش به ویژه هنگام مبارزه آماتورها داور ها باید دخالت کرده و مانع آسیب رسیدن جدی به هر یک از حریفان شوند.

در این مبارزه داور هنگامی که مشاهده کرد یکی از مبارزان بی رحمانه حریفش را می زند دخالت کرده و آنها را از هم جدا کرد. اما، او حاضر نبود به تذکرهای داور گوش کند و حتی با دست به تخت سینه داور کوبید و دوباره حریفش را زیر ضربات مشت گرفت.

این مساله خشم یکی از داورهای نارنجی پوش بیرون رینگ را برانگیخت. او از روی طناب پرید و داخل رینگ شد و با یک حرکت بوکسور خاطی را در کف رینگ میخکوب کرد.

داور خشمگین امکان هر حرکتی را از این مبارز نافرمان سلب کرد.

تماشاگران همگی با کف زدن و سوت کشیدن داور را تشویق کردند. اما بوکسور خاطی با هو کردن تماشاگران از رینگ بیرون رفت.

فیلم را با هم ببینیم.  دیدن فیلم و دانلود


جام جم
موضوعات مرتبط با این مطلب : خواندنی و جالب
____________________________________________________
برچسب ها:
نام :
ايميل:
سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

شهرک سرگرمی و نمایش