s
@ دیده شدن اشیای نورانی و شگفت انگیز در آسمان کشور @ با عکس با تصویر
یوفو برخورد دو جسم‎ ‎ تصادف دو شیء در آسمان ایران‎ ‎برخورد عجیب در آسمان ایران‎ ‎اجسام فضایی‎ ‎اجسام ناشناخته‎ ‎ماهواره‎ ‎خبر آزمایش بالستیک روسیه آزمایش موشک بالستیک قاره پیمای روسیه برخورد دو چیز عجیب در آسمان ایران به همراه عکس‎ ‎برخورد دو چیز شگفت انگیز در آسمان عکس تصویر

@ دیده شدن اشیای نورانی و شگفت انگیز در آسمان کشور @ با عکس با تصویر

19 خرداد 1391 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : Shahrak
شاید شب هجدهم خرداد شما هم برخورد دو جسم عجیب در آسمان ایران رو مشاهده کرده باشید. دو جسم نورانی و روشن در حالی که به هم نزدیک میشدن ناگهان برخورد کرده و نوری از خود منتشر کردند. از هر دو جسم نور هایی دود مانند بیرون زده شد، که برای چند دقیقه بسیاری از مردم خیره تماشا کردن آنها شده بودند. در بخش های غربی کشور مشاهده برخورد این دو جسم به صورت زیر گزارش شده::::
در استان کردستان شاهدان ماجرا گفته اند که در آسمان شمالی خودشان دو جسم عجیب که هیچ شباهتی به هواپیما یا هلی کوپتر نداشته اند پس از برخورد دودی نورانی از خود ساطع کرده که دود یکی از اجسام به صورت دایره ای در حال بزرگ شدن بوده و تا چند دقیقه به بزرگ شدن ادامه داده که کم کم محو شده است. در حالی که جسم دیگر به حالتی شبیه قیف یا قسمت قیف مانند شیپور ، از خود دود نورانی ساطع کرده. هنوز فیلم یا عکسی از این برخورد در دسترس نیست. در صورتی که عکس یا فیلم معتبری بیابیم در اختیارتان خواهیم گذاشت. لطفا ماجرا را در بخش شهرک خبر این وبسایت پیگیری کنید. چون عکس یا نقاشی های کاربرانی که شاهد ماجرا بوده اند در وبسایت گذاشته خواهد شد.
همونطور که قول داده بودیم. دلیل این واقعه رو پیدا کردیم. میتونید دلیل رو در ادامه مطلب بخونید. روی ادامه مطلب کلیک کنید.

قسمت زیر کمی بعد از خبر بالا به وبسایت اضافه شده است.
‏******
رسانه خبری ساعت نوزده شبکه یک ایران اعلام کرد که پدیده مورد نظر، یک پدیده نجومی نبوده و به دلیل آزمایش موشک های قاره پیمای بالستیک کشور روسیه اتفاق افتاده است و در بخش هایی از خاورمیانه دیده شده است. پس ماجرا تا این جا تمام شده است و ردی از موجودات فضایی وجود ندارد.

باز هم این وبسایت رو برای دیدن عکسهای این پدیده پیگیری کنید.


این چند عکس چند دقیقه پس از پخش خبر و بنا به قولی که داده بودیم روی این سایت گذاشته شده اند ممکنه در آینده فیلم ها رو هم اضافه کنیم، پس باز هم تاکید میکنیم پیگیر خبر در شهرک خبر این وبسایت باشید:


عکس زیر در آسمان تهران ثبت شده است:


تصویری هم که در آسمان تبریز دیده شده به شکل زیر است:اگر مطلب را تا پایان دیدید می توانید برای رفتن به صفحه اصلی سایت یا روی یکی از عکسهای بالا کلیک کنید یا آدرس ما را به یاد داشته باشید:
w w w . n E m a y e s h T V . ir

موضوعات مرتبط با این مطلب :
علیاینگونه نظر داده است : 11:55 ,10 شهریور 1391

این1تکه جداشده از1شاتتل فضاییه.چون ازجو وارد اتمسفر بالای کشورمون شده و مشتعل شده توی خیلی از شهرستان ها دیده شد.


پاسخ : : نه تنها در ایران، بلکه در بسیاری کشور ها دیده شد. هنوز مشخص نیست که چی بوده. چون بنا به اظهارات برخی شاهدان، گفته شده که پس از برخود دو جسم این اتفاق رخ داده. خودم که نویسنده این وبلاگم، شخصا شاهد ماجرا، البته حدود شاید ده ثانیه پس از برخورد بودم.
نام :
ايميل:
سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

شهرک سرگرمی و نمایش