تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
داکرومات
نمکدان چوبی
انواع ورق آهن
جعبه لوح تقدیر

علت مرگ نیما نهاوندیان, مجری شبکه دو تلویزیون s
علت مرگ نیما نهاوندیان, مجری شبکه دو تلویزیون
دلیل مرگ نیما نهاوندیان علت فوت مجری شبکه دو تلویزیون مجتبي سجادي تهيه كننده برنامه ورزش از نگاه دو در مورد جزئيات و علت مرگ نيما نهاونديان مجري برنامه ورزش توضيح داد.لطفا روی ادامه مطلب کلیک کنید...مجتبي سجادي تهي

علت مرگ نیما نهاوندیان, مجری شبکه دو تلویزیون

11 دی 1391 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : Shahrak

مجتبي سجادي تهيه كننده برنامه "ورزش از نگاه دو" در مورد جزئيات و علت مرگ "نيما نهاونديان" "مجري" برنامه ورزش توضيح داد.
مجتبي سجادي تهيه كننده در گفتگو با خبرنگار حوزه راديو و تلويزيون باشگاه خبرنگاران در خصوص جزئيات فوت نيما نهاونديان گفت: متاسفانه شب گذشته "نيما نهاونديان" در اثر برخورد با يك ميز خون ريزي مغزي مي كند و به دليل آنكه به تنهايي در خانه حضور داشته و كمك رساني با تاخير صورت گرفته بعد از كما رفتن و مرگ مغزي "فوت" مي كند.
وي در خصوص "تشيع جنازه" آن مرحوم عنوان كرد: به طور احتمال بعد از انجام كارهاي مورد نياز فردا در "قطعه هنرمندان" به خاك سپرده مي شود.
وي اظهار داشت: خبرهاي مبني بر "خودكشي" "نيما نهاونديان" كذب محض است و براساس جزييات شرح داده شده "مرگ" وي صورت گرفته است.

*خبر فوت "نهاونديان" مرا شوكه كرد/حضور او در "ورزش از نگاه دو" تاثيرگذار بود

مجتبي سجادي گفت: به محض شنيدن اين خبر بسيار شوكه شدم.
وي در ادامه در خصوص همكاري با وي عنوان كرد: به مدت 3 ماه در برنامه "دورخيز" اجرا داشت و قبل از آن ما هم گزارش هاي ورزشي در استان گلستان تهيه مي كرد.
سجادي ادامه داد: بعد از اجرا در يك برنامه فرهنگي در "شبكه 2" دوباره براي همكاري مجدد با برنامه "ورزش از نگاه دو" به مدت يك سال به گروه ما اضافه شد.
وي در خصوص شخصيت ورزشي "نهاونديان" اظهار داشت: "نهاونديان" از مجري هاي ورزشي و معروف "صدا و سيما" بود كه مردم علاوه بر علاقمندي به او برنامه ورزشي ما را نيز دنبال مي كردند.
سجادي در پايان خاطرنشان كرد: "نهاونديان" برنامه هاي ورزشي را به سبك و سياق خود اجرا مي كرد و در حد و اندازه اجراهاي خود شناخته شده بود.
گفتني است، "نيما نهاونديان" از "مجريان ورزشي" "شبكه 2" "سيما" بود كه در  "شبكه جام جم" نيز به عنوان "مجري" فعاليت داشت همچنين برنامه هاي "دورخيز"، "توپ طلايي" و "ورزش از نگاه دو" را اجرا كرده است.


باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
,
نام :
ايميل:
سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

شهرک سرگرمی و نمایش