تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
داکرومات
نمکدان چوبی
انواع ورق آهن
جعبه لوح تقدیر

كوكايين بيني ميليونر را برباد داد s
كوكايين بيني ميليونر را برباد داد
كوكايين بيني ميليونر را برباد دادجام جم آنلاين: جيمز براون در معاملات ساختماني و ساخت و ساز صاحب ثروت هنگفتي شد و تصميم گرفت در 36 سالگي بازنشسته شده و از ثروتش

كوكايين بيني ميليونر را برباد داد

11 مهر 1391 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : Shahrak


كوكايين بيني ميليونر را برباد داد
جام جم آنلاين: جيمز براون در معاملات ساختماني و ساخت و ساز صاحب ثروت هنگفتي شد و تصميم گرفت در 36 سالگي بازنشسته شده و از ثروتش لذت ببرد اما روشي مناسبي را براي خرج كردن پول هايش انتخاب نكرد.


به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاين به نقل از لاكتوآليته، جيمز براون ميليونر بريتانيايي پس از بازنشستگي خودخواسته در سن 36 سالگي به پرتغال رفت تا دوران خوشي را در اين كشور سپري كند. مرد ميليونر در پرتغال با كوكايين آشنا شد.

براون به اندازه اي در مصرف كوكايين افراط كرد كه امروز در سن 45 سالگي به لندن بازگشته تا بهاي اعتيادش را بپردازد. كوكايين كاملا درون بيني جيمز را خورده است. علاوه بر اين پليس هم اخيرا او را دستگير كرده است.

براون در حالي كه پشت فرمان اتومبيل بنتلي گران قيمتش نشسته بود در يك بازرسي عادي جاده اي توسط پليس متوقف شد. ماموران پليس در اتومبيل وي مقداري كوكايين كشف كردند. سپس به هتلي كه در آن اقامت داشت رفته و در آنجا نيز نه تنها مقدار قابل ملاحظه اي كوكايين يافتند بلكه با يك كلكسيون اسلحه هم مواجه شدند. جيمز در اين كلكسيون به ويژه داراي يك اسلحه كمري 9 ميلي متري والتر" PP1" نيمه خودكار مشابه سلاح مامور 007 جيمز باند بود.

مرد ميليونر در مقابل قاضي دادگاه سوانسيا در غرب بريتانيا در دفاع از خود گفت كه كوكايين مورد نيازش را با پولي كاملا قانوني خريداري مي كند.

به گفته وكيل جيمز براون، مصرف بي اندازه كوكايين موجب شده تا موكلش دچار مشكلات‌قلبي ، از بين رفتن بيني و همين طور وهم و خيال شود.


مترجم: بهرام افتخاري.


برگرفته از جام جم آنلاین

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
نام :
ايميل:
سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

شهرک سرگرمی و نمایش